Yaşam

Aldatan sevgilisini Hasan Can Kaya’nın programında nasıl yakaladığını anlatan kadın herkesi şok etti.

Sunan: Hasan Can Kaya hoparlörlerAldatan erkek arkadaşını programında suçüstü yakalayan kadının anısı stüdyodaki herkesi şok etti.

Exxen platformunun en popüler programlarından biri olan Talkers, Hasan Can Kaya’nın sunuculuğunda ilginç hikayelere sahne oluyor.

Programın konuklarından bir kadın, 4 yıl önce aldığı evlenme teklifinin ardından yaşadığı aldatma olayını anlatarak çılgına döndü.

Genç bayan, “Randevumadan bir hafta önce çocuğun alt katta yaşayan akrabası beni aradı. ‘Bak sen cariye olarak geleceksin, ben de cariyeyim, oğlan bir kızla eve geldi’ dedi. , gel ve kendi gözlerinizle görün ” dedi, tüm bunların bir ‘sürpriz’ olacağını da sözlerine ekledi. Bana ne düşündüğünü söyledi.

“Sürpriz yapacaklarını düşündüm, eve girdim, karşı odanın kapısı kapalıydı, direkt içeri girdim ve birini altta, birini üstte çıplak gördüm” dedi. Erkek arkadaşının savunmasıyla herkesi şok etti.

Ama beni güldürdü. Ayağa kalktı ve “Beni yanlış anladın” dedi.

Öfkeden güldüğünü söyleyen genç bayan, “İstemeden çok güldüm ama Allah kahretsin dediğimde bile artık sinirden gülüyorum” sözleriyle stüdyodakileri güldürdü.

Bu hatıra üzerine Hasan Can Kaya “Zirvede kim vardı?” diye sordu. Soru stüdyodaki herkesi şok etti.

Aldatılan genç kadın, bu yetmezmiş gibi eski sevgilisinin de ‘evlenme teklifi masrafı’ için 1300 TL istediğini söyledi.

Aynı şirketle anlaştı, bu sefer başkasına evlenme teklif etti ve şu anda evli.

İkimiz de güldük ve diğeri adına utandık! Yorumlarınız neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu