Teknoloji

Black Ops 4 Kampanya Modu Görüntüsü İptal Edildi

İptal edilen Black Ops 4 kampanya modunun görüntüleri , Reddit’te yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Erken bir aşamadan alınan görüntüler, birinci şahıs bakış açısıyla silah ve karakter animasyonlarını gösterir. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir: Call of Duty 2023 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdı


Black Ops 4, Call of Duty serisinin ana senaryo modu ile henüz oyuncuların karşısına çıkmamış olan son oyunu. Öyle ki Blackout adı altında Battle Royale, Multiplayer ve Zombies modları bulunuyor. Ana senaryo modu olmasa da Specialist sisteminde her karakter için başka görevler bulunuyor ve siz bu görevleri tamamladıkça kararın arka planı derinlik kazanıyor.  

Ağustos ayında Reddit üzerinden paylaşım yapan Purpletoaster20, baştan planlanan ve daha sonra iptal edilen senaryo modunun değerli detaylarını ortaya çıkardı. Öyle ki Kariyer ismiyle karşımıza çıkacak olan senaryo modu bizi 2070 yılına götürecek ve geçen yıl küresel salgın ve iklim felaketi sonrasında yaşanan kaosla anlatılacaktı.  

Black Ops 4 Kampanya Modu Görüntüsü İptal Edildi

Senaryo modunun iki göreve dayalı olacağı söylenirken, tercihen tek başına veya yapay zeka karakterleriyle oynamanın da mümkün olacağı belirtildi. Geçtiğimiz günlerde Ok-Bass isimli bir kullanıcının Reddit üzerinden yaptığı bir paylaşımla geliştirme aşamasında olan senaryo moduna ait görseller sızdırılmıştı. Bu sayede silah animasyonlarının ilk aşamalarını birinci şahıs bakış açısıyla görebiliyoruz. Ayrıca üç boyutlu animasyonlar da ekranımıza geliyor.  

Black Ops 4’ün Kariyer kampanyasından yakın zamanda bulunan geliştirici içi ara sahneler ve animasyonlar.
Blackops4’te u/Ok-Bass-4379 tarafından

İptal Edilen Black Ops 4 Kampanya Modu Hakkında

World United Nations ve Free People’s Army olmak üzere iki topluluğun yer alacağı modun oynanışı, tek başımıza ya da yapay zeka karakterleriyle birlikte oynayabileceğimiz ikişer ikişer görevlere dayalı olacak. Bitmeye yakın olduğu söylenen bu görevlerin ilk dördünde PvE ve PvP bölümleri, araç kullanımı, Black Ops 3 tarzı yetenekler ve yan hedeflerin de bulunacağı söyleniyor.  

Yaptığımız taraf seçimine göre kipteki ilerlememiz etkileniyordu. Ek olarak, kazananlar ve kaybedenler, altı büyük hikaye konumu üzerindeki birkaç görev de dahil olmak üzere, her biri on beş veya yirmi dakika süren görevler üzerinde bir etkiye sahip olacaktı.  

Sahne kaydetme sisteminin Black Ops 3’e benzer olacağı belirtilmişti. Yani modu oynayarak tecrübe puanı kazanacaksınız ve yeni silah, yetenek ve ekipmanların kilidini açmanız mümkün olacaktı. Ayrıca karakterinizin ve yardımcınızın cinsiyetini ve görünümünü de özelleştirebileceğiz.  

Ayrıca, Kariyer modunun görevlerini herkesten bağımsız oynatma listelerinde oynayabileceğiniz Skirmish ve özel oyun modları da olacaktır. Kesin oyunda Zombies Custom Mutations olarak öne çıkan bu sistem, Kariyer modundan yeniden tasarlandı. Öte yandan Skirmish, temel oyun ayarlarını değiştirerek kendi senaryo deneyimimizi yaratmamıza izin verirdi.  

Son olarak süreli içeriklerin de yayınlanması planlanmıştır. Her dönem üç yeni görev sunacaktı. Black Ops 3’ün Kabusları’nın devamı için de hazırlıklar yapılıyordu. Kariyer haritalarında yer alacak ve Brutus ve Panzer Soldat adlı yeni düşmanları içerecekti. İki takımın görevleri olabildiğince çabuk tamamlayacağı ve altı oyunculu hayatta kalma olmak üzere iki farklı oynanış modu olacağı da dile getirildi.  

 

saraykoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu