Ekonomi

Erdoğan’dan kabine toplantısı sonrası açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 8 saat süren kabine toplantısı sona erdi. Bayram ikramiyesinde fiyat artışı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları:

Bakanlarımız kabineye sunumlarını yaptılar. 6 Haziran’daki toplantımızın ardından, yemin ederek göreve başlayan yeni kabine üyelerimizle ülkemize hizmet davamıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Seçimlerin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen yürütme organındaki tüm atamaları hızla tamamladık. Türk Yüzyılını inşa edecek kadroları vakit kaybetmeden belirledik.

Çok şükür siyasetin, esnafın, çiftçinin, işçinin, iş dünyasının önünü göremediği siyaset yüzünden ülkenin toparlanamadığı eski günler tamamen geride kaldı.

Türkiye’nin hükümdarı kimdir sorusunun cevabı seçim gecesi belli oldu. Türkiye’ye zaman ve güç kaybettiren her şey artık tarih oldu. Bunda tabii ki en büyük pay vatandaşlarımıza düşüyor. Parlamenter sistem tartışmaları sonsuza dek kapandı.

Bundan sonra hedeflerimize daha hızlı koşacağız. Zorlukların, pürüzlerin üstesinden çok daha kolay geleceğiz. Vatandaşımızın hayatına dokunan hizmetleri daha da artıracağız. Vatanımızın bekasına yönelik saldırıları daha kararlı bir şekilde püskürteceğiz. Küresel ölçekte Türkiye’nin hak ve hukukunu daha cesurca savunacağız.

hizanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu