Haber

Galatasaray maçı öncesi Kayserispor’a moral ziyareti

– Galatasaray maçı öncesi Kayserispor’a moral ziyareti

KAYSERİ – Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Galatasaray’ı konuk edecek. Süper Lig’in ilk haftasında oynanacak maç öncesi Kayserispor’a moral ve motivasyon veriyor. temeli verdi.

Kayserispor’u yalnız bırakmayan, şehrin Üstün Lig’deki temsilcisi, eski Milli Savunma Bakanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar’ı da yalnız bırakmayan Önder Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ve Kayseri Pancarcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay ile birlikte sarı-kırmızılı ekibi tesislerde ziyaret etti. Akar ve Büyükkılıç ve beraberindeki heyet, Trendyol Süper Lig’in ilk haftasında Galatasaray’ı konuk edecek Kayserispor’a maç öncesi moral ve motivasyon temeli verdi. Akar, Kayserispor Teknik Müdürü Çağdaş Atan ve oyuncularla görüşürken Atan, “Bize çok moral verdiniz, çok teşekkür ederiz” dedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, futbolcularla sohbet ederek, “Her şey daha güzel olacak. Zor, meşakkatli diyebileceğimiz o dönemler geride kaldı. Her yerde geçerli olan şey moral ve motivasyon. Size destek olan binlerce Kayserili hemşehrimiz. Başarılarınızı büyük bir merak ve inançla bekliyoruz. Başarılar dileriz, teşekkür ederiz, var olun” dedi.

Akar, burada yaptığı açıklamada; “Kayserispor’umuz Kayseri’miz için çok önemli. Kayserispor’umuzun çalışmalarını yerinde görmek için başkandan bilgi aldık. Zaten belediye başkanımız, valimiz de gece gündüz burada arkadaşlarımızın yanındalar, her türlü desteği veriyorlar. temennimiz, temennimiz Kayserispor’un bu sezon çok başarılı olması. Yüksek bir performans göstereceğine inanıyoruz. Bu vesileyle hemşerilerimizi maçlarda her zaman Kayserispor’umuzu desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç da şunları söyledi; “Hasret bitiyor sarı kırmızılı aşkımız Kayserispor sahaya çıkıyor. Şehrimizin marka değeri olan sarı kırmızılı takımımızın Kayserispor’umuza destek için yaptığı antrenmanı izleyerek futbolcu kardeşlerimize başarılar diledik. Cumartesi akşamı yeni sezonun ilk maçında Galatasaray’ı konuk edecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu