Haber

Uğur Dündar’dan SADAT’a tepki: Haddini bil provokasyon yapma

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TV100’de Uğur Dündar’ın konuk olduğu programında silahlı ve maskeli kişilerin fotoğrafının yer aldığı SADAT ilanı yayınlandı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yansımasının ardından SADAT Lideri Melih Tanrıverdi, Kılıçdaroğlu’nu hedef alan yeni bir paylaşım yaptı. Uğur Dündar, SADAT’ın bu paylaşımına sert tepki gösterdi.

Dündar, sosyal medya hesabından şu bilgileri paylaştı:

İlgili Makaleler

“Kimdir paramiliter fazlalık olan Sedat, kimdir ömrünü demokrasiye, özgürlüklere ve hukukun üstünlüğüne adamış CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu kim tehdit ve tahrik edecek? Haddinizi bilin, kendinize gelin, unutmayın ki orada Kılıçdaroğlu’nun arkasında milyonlar var, provokasyon yapmayın!” o yazdı.

Uğur Dündar da dünkü programın ardından gelen tepkilere yönelik bir açıklama yaptı:

“Programda yer alan reklamlar hakkında bilgim ve ilgim yok. Yaklaşık üç saat süren programımızın yayınında reklam bölümü bir aydır kullanılan Sedat reklamını sadece sekiz saniye kullandı. Televizyon yönetiminin araya girmesiyle kaldırıldı. Ve yeniden gösterime girmedi”

Kemal Kılıçdaroğlu da SADAT’a tepki gösterdi:

“Kısa beyinlerinizi alacağım, paramiliter kalıntıları, kimi tehdit ediyorsunuz!”

SADAT Başkanı Melih Tanrıverdi ise Kılıçdaroğlu aleyhinde alaycı ifadeler kullanarak, reklamı planlı bir şekilde Kılıçdaroğlu’nun programına verdiklerini belirtti. TV100 yönetimi ise ilk ifadelerinde reklam departmanının deneyimsizliği nedeniyle böyle bir olayın yaşandığını açıklarken, Melih Tanrıverdi’nin açıklamasının ardından SADAT’ı kendilerine operasyon düzenlemekle suçladı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu