Haber

AssisTT, Contact Center Dünya dünya finallerinde birincilik ödülünü aldı

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, çağrı merkezi departmanının en prestijli organizasyonlarından Contact Center World’ün dünya finalinde “Grup Yöneticisi Geliştirme Programı” ile “En İyi Gelişim Programı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Uluslararası düzeyde, 70 ülkeden 2 binin üzerinde katılımcıyla. olmuş.

Şirketten yapılan açıklamaya göre AssisTT, çağrı merkezi departmanının uluslararası düzeyde en prestijli ödüllerinden biri olan Contact Center World tarafından düzenlenen 18. Yıllık Global Top Ranking Performer Ödülleri’nde birincilik ödülünü aldı.

İlgili Makaleler

AssisTT, küme yöneticileri için outdoor ve sınıf eğitimlerinden webinar, oyunlaştırma ve projeye kadar bir gelişim yolculuğu olarak tasarlanan “Grup Yöneticisi Gelişim Programı” ile Contact Center World dünya finallerinde aldığı birincilik ödülüyle başarılarına bir yenisini daha ekledi. iş.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, çağrı merkezi şubesi için son derece değerli bir yere sahip olan Contact Center World Awards’ta bir kez daha altın ödüle layık görülmekten büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, şunları söyledi: aşağıdaki ifadeler:

“Contact Center World, dünya çapında çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmaların en uygun uygulamalarını inceleyen, bu alanda nitelikli araştırmalar yapan, konferanslar ve ödüller düzenleyen saygın bir kuruluştur. İnsanımızla bu saygın platformlarda yer almak. İnsan odaklı bir çalışan deneyimi yaşatmak hedefiyle ortaya koyduğumuz kaynak uygulamaları ve ülkemizi uluslararası arenada temsil etmek bizim için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağıdır.İletişim dünya finallerinde yarışmak bizim için çok değerlidir. Center World’e katılarak, meslektaşlarımızın gelişim yolculuğuna katkı sağlamak amacıyla tasarladığımız ve daha önce de ödüller aldığımız bu programla ödüle layık görüldük. “Bunu gerçekleştiren tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. ve bu programa katılan ve bu deneyimi yaşayanlar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu