Haber

Karayollarında İnşaat ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

Karayollarının inşaat, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği kesimlerde yavaş araç kullanmak ve trafik işaret ve sinyallerine uymak gerekmektedir.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Serbest Bölge-Gemlik kavşaklarında yol yapım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılırken, ulaşım da trafiğe kapatıldı. diğer şeritlerden sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

TEM Otoyolu’nun Çerkezköy-Kınalı kavşaklarındaki bazı şeritler, İstanbul istikametinde üstyapı çalışmaları nedeniyle 19.00-06.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

Aydıncık-Anamur yolunun 23-25 ​​arası. Kilometrelerdeki (Büyükeceli-Yanışlı mevkileri) patlamalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım 09.00-17.00 saatleri arasında kontrollü olarak devam edecek.

Didim kavşağı-Milas yolunun 41-42. Yol yapım çalışmaları nedeniyle Milas istikametine ulaşım tek şeritte devam ediyor.

Kırıkkale-Kırşehir yolunun 24-49. Bordür ve refüj çalışmaları nedeniyle çalışma yapılan kesimlerde şerit daraltma uygulaması yapılıyor.

Adapazarı-Mekece yolu 44-48. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek taraftan çift yönlü olarak gerçekleştirilmektedir.

Çanakkale-Çan yolunun 9-11. Yol yapım çalışmaları nedeniyle 1000 kilometre boyunca kontrollü ulaşıma izin veriliyor.

Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolunun 47-52. Yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Diyarbakır-Silvan yolu 63-65. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım sol şeritten çift yönlü olarak devam ediyor.

Trabzon-Maçka yolu 2-10-15. 16 ve 16’ncı kilometrelerde ışıklı uyarı sistemi kurulum çalışmaları nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritte kontrollü olarak devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu