Haber

Hoş Geldin Bebek Projemiz Kapsamında 2022 Yılında 185 Aileye Mutluluk Dağıttık

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın girişimleriyle hayata geçirilen “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında Didim Belediyesi Güzel Geldin Bebek ekipleri 2022 yılında 185 ailenin mutluluğuna ortak oldu.

Didim Belediyesi hayata geçirdiği Sosyal Belediyecilik projeleri kapsamında ilçede yaşayan vatandaşların her an yanında olmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Didim Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde 2018 yılında faaliyetlerine başlayan Güzel Gelin Bebek Projesi kapsamında ekiplerimiz 2022 yılında 185 aileyi ziyaret ederek çocuklarının sevincine ortak oldu.

Proje kapsamında Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın geçmiş olsun dileklerini ve iyi niyetini ailelere ileten gruplarımız, yeni doğan bebeklerimiz için hazırladıkları bebek kıyafetleri, dereceleri, boneleri, bezleri ve benzeri bebek setlerini ailelere hediye ediyor. Yeni doğan ebeveynler için materyaller. Ayrıca dileyen aileler, Didim Belediyesi’ne bağlı uzman gruplardan çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda esas alabilirler.

Sağlanan hizmetlerle kentte yaşayan vatandaşlarımızın memnuniyetini artırmayı hedeflediklerini belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Her çocuk büyümeli düşüncesiyle hayata geçirdiğimiz Hoş Geldin Bebek projemiz kapsamında. Didim’de eşit koşullarda yetişen 2022 yılında 185 çiftin yeni çocuklarının sevincini paylaşarak ailelerimizin yanında olduk. Yeni doğan bebeklerimize daha güzel bir Didim bırakmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu