Haber

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarına Halka Hizmet Başlattı

İzmit Belediyesi, Alikahya’daki Modern Hayvan Hali’ne kurbanlık alışverişi yapmak isteyen vatandaşlar için gün içinde Milli İrade Meydanı Yanyol’dan halka hizmetini kaldırmaya başladı.

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Hali, bu Kurban Bayramı öncesi en ideal koşullarda hem üreticiye hem de alıcıya hizmet vermeye devam ediyor. Temizlik ve sağlık koşullarının üst düzeyde tutulduğu Modern Hayvan Hali’nde yetiştiriciler satacakları kurbanlık hayvanları İzmit Belediyesi Çağdaş Hayvan Hali’ne getirdi. Farklı illerden gelen kurbanlık hayvanlar, İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veteriner hekimler tarafından sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra tesise kabul ediliyor.

İlgili Makaleler

ULAŞIM HİZMETİ

Kurbanlık alacak vatandaşlar için de çalışma başlatan İzmit Belediyesi, ilçe içinden Modern Hayvan Hali’ne gitmek isteyenler için ring hizmeti sunuyor. İzmit Belediyesi kurban pazarına ring seferleri; Milli İrade Meydanı, Yanyol, Şehit Rafet Karacan Bulvarı, Kandıra Sapağı, E-5 Karayolu, Kandıra Yolu, Solaklar Sapağı ve Modern Hayvan Hali güzergahını takip ediyor. Ring seferleri saat 11:00’de Milli İrade Meydanı’ndan hareket ederek başlayacak ve son olarak saat 16:00’da İzmit’e dönecektir.

Kaynak: ANKA / Günümüz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu