Haber

Steam’de haftanın en çok satan oyunları belli oldu! 21 – 27 Kasım 2022

Steam bilgi tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti şahıslar tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin datalarına nazaran haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin birinci 10 sırası geçen hafta ile çabucak hemen tıpkı. Pekala, Steam’de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM’DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI – 27 KASIM

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty Çağdaş Warfare 2
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Warhammer 40,000: Darktide
  5. Cyberpunk 2077
  6. God of War
  7. EA SPORTS FIFA 23
  8. Persona 5 Royal
  9. It Takes Two
  10. Battlefield V

Steam’de haftanın en çok satan oyunları açıklandı ve Steam Deck, listenin ilk sırasına yükselerek kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Call of Duty Modern Warfare 2’nin lansman yapmasıyla bir arada birkaç haftadır listenin birinci sırasını koruyan Çağdaş Warfare 2, ikinciliğe geriledi.

Rockstar Games’in vahşi batı temalı açık dünyası Red Dead Redemption 2 ise tekrardan girdi ve üçüncü sırada yer aldı. Fatshark’ın Warhammer 40K: Darktide’ı ise listede bir sıra geriledi ve dördüncü oldu.

Cyberpunk 2077, beşinci sıraya yerleşirken God of War Ragnarok’un lansman yapmasıyla birlikte 2018 God of War tekrardan listede yerini aldı. FIFA 23 ise yedinci sırada bulunurken Battlefield V ise son sırada yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu